عکس هاي زيبا بروفه

زيبا بروفه,تصاوير زيبا بروفه,عکس زيبا بروفه,بيوگرافي زيبا بروفه

زيبا بروفه، بازيگر سينما و تلويزيون

زيبا بروفه کارش را در تلويزيون از سال 1373 و با سريال خانه شلوغ شروع کرد و بلافاصله بعد از آن به سينما راه پيدا کرد.

چکيده اي از بيوگرافي زيبا بروفه
نام اصلي: زيبا بروفه
زمينه فعاليت: بازيگر سينما و تلويزيون
تولد: 1354 – تهران
محل زندگي: تهران، ايران
مليت: ايران
پيشه: بازيگري

همسر(ها): پيام صابري
فرزندان: اهورا

زيبا بروفه داراي حقوق قضايي از دانشگاه آزاد است

بيوگرافي زيبا بروفه
زيبا بروفه زاده 1354 تهران، حرفه بازيگري را با فيلم شب روباه به کارگرداني همايون اسعديان شروع کرد. زيبا بروفه فارغ التحصيل حقوق قضايي است. وي همسر پيام صابري چهره پرداز و بازيگر است.

زيبا بروفه از بازيگراني است که هيچ وقت نتوانست در سينما به محبوبيتي همپاي تلويزيون دست پيدا کند. اگر چه کارش را در تلويزيون از سال 1373 و با سريال خانه شلوغ شروع کرد و بلافاصله بعد از آن به سينما راه پيدا کرد، ولي حضورش گويي ديده نشد. تا اين که سال 1377 از راه رسيد و با مجموعه دلبندم که بسياري با مجيد جان آن را مي شناسند و محصولي براي کودکان بود به يک چهره شاخص تبديل شد.

عکس هاي زيبا بروفه

وي بعد از بازي در کار تلويزيوني علي شوقيان در سال 73 با عنوان خانه شلوغ بازيگري را بصورت جدّي شروع کرد و پس از آن در فيلم مجموعه شب روباه به کارگرداني همايون اسعديان ظاهر گرديد. فيلم يک شکست همه جانبه بود و بروفه فرصت ديده شدن پيدا نکرد و پس از آن مجدداً به تلويزيون برگشت و تا سال 79 که دومين حضور جدّي سينماي اش رقم خورد در آثار تلويزيوني مانند زير گنبد کبود به کارگرداني بهمن زرين پور، دلبندم، جادوي مهتاب، گلهاي سياه و روياي کبود پرداخت که از بين آنها دو مجموعه دلبندم و روياي مهتاب بيش از سايرين مورد توجه قرار گرفت.

ازدواج زيبا بروفه
زيبا بروفه در سال 1380 با پيام صابري ازدواج کرد که ثمره ازدواج آنها يک پسر به نام اهورا بوده است.

تصاوير زيبا بروفه

درگذشت همسر زيبا بروفه
پيام صابري (زاده 1352 در بم) بازيگر، کارگردان و چهره پرداز سينما و تلويزيون اهل ايران بود.
در تاريخ 18 آذر 1397 به طور ناگهاني در خانه دچار تنگي نفس مي شود و به اصرار زيبا بروفه به بيمارستان ميرود، ولي مدتي بعد به دليل ايست قلبي و در سن 45 سالگي فوت مي کند.

عکس زيبا بروفه در دوران بارداري

حواشي زندگي زيبا بروفه
زيبا بروفه يکي از بازيگران سرشناس سينما و تلويزيون است که در اواخردهه 70 و اوايل دهه 80 به شهرت زيادي دست يافت، ولي در سال هاي بعد دچار حواشي شد که بدترين قسمت ماجرا انتشار ناجوانمردانه فيلم عروسي زيبا بروفه بود. اما بعد از آن حواشي و دوري مقطعي از بازيگري، بروفه بازهم اين حرفه را تا به امروز ادامه داده است.

جديدترين عکس هاي زيبا بروفه

بخشي از مصاحبه زيبا بروفه
شما از معدود بازيگراني هستيد که مقطعي درحد ستاره مطرح شديد ولي ناگهان روند رشدتان را ادامه نداديد؛ علتش چه بود؟
واقعيتش اين است من در دوره اي، هم زمان سه فيلم سينمايي روي پرده سينماها داشتم. ولي در اوج فعاليتم ممنوع الکار شدم. به دليل انتشار بخش هايي از فيلم عروسي ام اين اتفاق افتاد.

فکر نمي کنيد بي احتياطي خودتان عامل اين اتفاق شد؟
در آن هنگام به ندرت موبايل وجود داشت و حتي آنهايي هم که داشتند تحويل گرفتيم. در زمان ازدواجم کسي مرا نمي شناخت. آن فيلم هم شامل 10دقيقه تصويري بود که در هارد رايانه دوستمان جا مانده بود و با دسترسي به آن 10دقيقه اين اتفاق افتاد.

تصاوير زيبا بروفه

شما يکي از نخستين قربانيان انتشار تصاوير خصوصي در کشور هستيد!
بله همين طور است. تنها علت دوري ام از بازيگري همين مسئله بود. هنگامي که چهار سال انواع پروژه ها را به شما پيشنهاد بدهند و شما بگويي کار نمي کنم طبيعي است که به مرور کم رنگ مي شوي.

زيبا بروفه و برادرش

به شما رسماً گفته بودند که ممنوع الکاريد؟
بله رسماً گفته بودند که اجازه کار ندارم.

متأسفانه من نخستين نفري بودم که اين اتفاق برايم رخ داد و اگر امروز اين مشکل براي کسي بوجود بيايد مطمئن باشيد ممنوع الکارش نمي کنند. پس از من براي ديگران مواردي رخ داد که صرفاً با يک تذکر حل شد. براي من اين اتفاق زماني افتاد که سنم کم بود و واقعاً ترسيدم. در روحيه من تأثير بدي گذاشت.

عکس هاي جديد زيبا بروفه

آيا اين اتفاق باتوجه به دوران اوج فعاليت شما عمدي نبود؟
نه! مطمئنم که عمدي درکار نبوده است. بعد از اين اتفاق من ديگر پايم را در هيچ مهماني نگذاشتم. آن قدر برايم حساس شده بود که هيچ مراسمي نمي رفتم و فقط هديه ام را برايشان ارسال مي کردم. به نظرم هيچ عمدي درکار نبوده اما متأسفانه همين قضيه در روحيه ام تأثير بسيار بدي گذاشت. چهار سال را مطلقاً اجازه کار نداشتم و چهار سال بعد را بصورت مشروط يعني صرفاً بازي در نقش هاي دو و سه اجازه داشتم که خودم نخواستم انجام دهم.

جديدترين تصاوير زيبا بروفه

فيلم شناسي

سينمايي
* استخر (1393)
* پايان دوم (يعقوب غفاري 1389)
* پرتقال خوني (سيروس الوند 1389)
* احضارشدگان (آرش معيريان 1386)
* يک مرد، يک شهر (حسن هدايت 1386)

* سايه‌ها (حسين شهابي 1384)
* دوشيزه (محمد درمنش 1381)
* بي‌همتا (جهانگير جهانگيري 1380)
* پر پرواز (خسرو معصومي 1379)
* ماني و ندا (پرويز صبري 1379)
* شب روباه (همايون اسعديان 1375)

زيبا بروفه و همسر مرحومش پيام صابري

زيبا بروفه

فيلم تلويزيوني
* 1373 خانه شلوغ (علي شوقيان)
*  1374 با اجازه (علي شوقيان)
* 1374 زير گنبد کبود (بهمن زرين پور)
*  1376 جادوي مهتاب (بهمن زرين پور)
* 1377 دلبندم (رضا عطاران)
*  1378 شب روباه (همايون اسعديان)
*  1379 همسفر (قاسم جعفري)(بازيگر مهمان)
*  1379 دختران (اصغر توسلي)(بازيگر مهمان)
* 1381 مزه خوب کودکي 2 (مسعود رشيدي)
* 1381 فرستاده (جواد شمقدري)
*  1382 طلسم شدگان (داريوش فرهنگ)
*  1383 پول کثيف (جواد افشار)
*  1384 ريحانه (سيروس مقدم)
*  1385 مار و پله (سيد محسن يوسفي)
*  1385 جابربن‌حيان (جواد افشار)
*  1387 مسافر زمان 2 (مسعود نوابي)
* 1389 موج و صخره (مجيد صالحي)
*  1390 مثل شيشه (جواد مزدآبادي)
*  1391 خانه‌اي روي تپه (داريوش ياري)
*  1392 رخنه (حسين تبريزي)
*  1395 هاتف (داريوش ياري)

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : زيبا ,بروفه ,اتفاق ,سينما ,تلويزيون ,فيلم ,زيبا بروفه ,همايون اسعديان ,خانه شلوغ ,پيام صابري ,بهمن زرين ,روباه همايون اسعديان ,عمدي درکار نبوده ,کارگرداني همايون اسعديان
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کانون فرهنگی چکاد بنفشه دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Amy web ثبت شرکت قهوه گانودرما Robert پاره‌های کاغذی.. فلش کارت سبز مطالب علمی